AnaSayfa

Haber Aboneliği

E-posta Bilgilendirme Hizmeti

Sayın Internet Kullanıcısı,

Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünün kullanıcı odaklı hizmetlerinin bir parçası olarak sunduğumuz ücretsiz e-posta hizmeti

E-posta Bilgilendirme Sistemi uygulamasına hoş geldiniz.

E-posta Bilgilendirme Sistemi ile;

  • Bütçeyle ilgili mevzuat,
  • Bütçe uygulamalarına yönelik her türlü güncel bilgi,
  • Bütçe ile ilgili istatistikler ve diğer mali istatistikler,
  • Hedef ve faaliyet sonuçları,
  • İnternet sitemizdeki yenilikler

abonelerimize ücretsiz ve eşzamanlı olarak gönderilecektir.

Sisteme abone olabilmek için e-posta bilgisini doldurup Yeni Abone Ol tuşuna basmanız yeterlidir. Gelen e-postayı cevaplandırmak suretiyle sisteme kaydınız yapılmış olacaktır.

Sisteme abone iseniz bilgilerinizi güncellemek için abone olduğunuz e-postanızı "E-Posta" alanına yazmalı , abonelik ilgi alanlarını seçerek Aboneliğimi Güncelle tuşuna basmanız gerekmektedir.

Aboneliğiniz sonlandırmak için e-posta bilgisini doldurup Abonelik İptal tuşuna basmanız yeterlidir.


Abonelik Başvurusu
Ad Soyad :  
E Posta :    
İlgilendiğiniz Konular :  Hepsi


   
 
 


Abonelik İptali
E Posta :      
   

Bilgi çağında bilgiyi paylaşmak üzere kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan sistemimizden yararlandığınız için teşekkür ederiz.

E-Posta Bilgilendirme Hizmeti işlemleri ile ilgili sorunlarınız için abone@bumko.gov.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

NOT:
Genel Müdürlüğümüzün sunduğu mail aboneliği işleminde internet sitemizdeki güncellemeler, yeni çıkan mevzuat ve diğer duyurular gibi hususları sizlere iletmeyi hedefliyoruz.

Dolayısıyla mail aboneliği yönteminde, muhtelif konularda sizlerden gelen soruları yanıtlamak hedefi bulunmamaktadır. Bu nedenle, abone@bumko.gov.tr mail adresini bu amaçla kullanmamanızı bekliyoruz.

Bununla birlikte, amaçlı bu tür başvurularınızı dilekçe hakkı yoluyla kullanabileceğiniz gibi, bilgi edinme kanunu çerçevesindeki durumlarda internet üzerinden http://www.maliye.gov.tr/basinhlk/bes/ linkini kullanarak Bakanlığımıza bilgi edinme başvurusu da yapabilirsiniz. Bu başvurularınız ilgili birimlere iletilmekte ve en kısa sürede cevaplandırılmaktadır.