AnaSayfa
    Ana Menü    Hakkında    Ulaşım
 
Ulaşım

 Belediye Otobüsü ile :

Ulus istikametinden gelmekte olup, Dikmen Caddesi istikametinde ilerleyen EGO-Belediye otobüsleri veya Özel Halk Otobüsleri ile BÜMKO’ya ulaşım sağlanabilir. Ayrıca, Kızılay Güven Park'tan kalkan ve Dikmen, Sokullu, Öveçler, Keklikpınarı, Yukarı Ayrancı, Yıldız istikametine ilerleyen belediye otobüsü ve dolmuşlarla da ulaşım sağlamak mümkündür.

  

 Ankaray veya Metro ile :

Kızılay istasyonu kullanılarak Dikmen Caddesi istikametinde kısa süreli bir yürüyüş ile ulaşım sağlanabilir ve ya Kızılay İstasyonu'nda indikten sonra Güven Park'ta kalkan otobüs ve dolmuşlar kullanılabilir. Otobüs Terminalinden (AŞTİ) Ankaray ile Kızılay istasyonuna ulaşım yada tersi istikamet kullanımı ile AŞTİ’ye ulaşım kolaydır.

  

 Uçak ile :

Ankara Esenboğa havalimanı ile şehir arasında çalışan HAVAŞ otobüslerine binip 19 Mayıs Spor Kompleksi yanındaki HAVAŞ Terminali’nden sonra taksiyle kısa sürede BÜMKO’ya ulaşım sağlanabilir.

HAVAŞ otobüsleri Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara yönüne her gün 07:00-01:00 arası her yarım saatte bir, 01:00-07:00 arasında ise talebe göre sefer yapmaktadır.

  

 Harita :

Ulaşım haritası için tıklayınız..