AnaSayfa
    Ana Menü    Hakkında    Ulaşım
 
Ulaşım

 Belediye Otobüsü ile :

Ulus istikametinden gelmekte olup, Dikmen Caddesi istikametinde ilerleyen EGO-Belediye otobüsleri veya Özel Halk Otobüsleri ile BÜMKO’ya ulaşım sağlanabilir. Ayrıca, Kızılay Güven Park'tan kalkan ve Dikmen, Sokullu, Öveçler, Keklikpınarı, Yukarı Ayrancı, Yıldız istikametine ilerleyen belediye otobüsü ve dolmuşlarla da ulaşım sağlamak mümkündür.

  

 Ankaray veya Metro ile :

Kızılay istasyonu kullanılarak Dikmen Caddesi istikametinde kısa süreli bir yürüyüş ile ulaşım sağlanabilir ve ya Kızılay İstasyonu'nda indikten sonra Güven Park'ta kalkan otobüs ve dolmuşlar kullanılabilir. Otobüs Terminalinden (AŞTİ) Ankaray ile Kızılay istasyonuna ulaşım yada tersi istikamet kullanımı ile AŞTİ’ye ulaşım kolaydır.

  

 Uçak ile :

Ankara Esenboğa havalimanı ile şehir arasında çalışan Belkoair Otobüsleriyle Kızılay'da inerek, taksi, otobüs, dolmuş veya yürüyerek kısa sürede BÜMKO’ya ulaşım sağlanabilir.

Belkoair Otobüsleri Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara yönüne her gün Sabah 05:00'den Gece 24:00'e kadar her 30 dakikada bir, Gece 24:00'ten Sabah 05:00'e kadar her 60 dakikada bir sefer yapmaktadır.

  

 Harita :

Ulaşım haritası için tıklayınız..